władze      statut      kluby      historia      dane adresowe     

Warszwskie kluby motorowodne

Kluby zrzeszone w WOZMWiNW

Do pobrania:

Karta ewidencyjna klubu

Zgłoszenie przynależności do WOZMWiNW

 

 

Lp. Nazwa Klubu Adres

1.

Klub Wodny "WISŁA"

ul. Korotyńskiego 19 A / 168 A
01-853 Warszawa, zarzad@kwwisla@.waw.pl
tel. 502-184-520

2.

Kolejowy Klub Wodny

ul. Czerniakowska 28a m.
38
02-123 Warszawa

3.

Klub Sportowy "SPÓJNIA"

ul. Blatona 6 m.
92
01-494 Warszawa

4.

Warszawskie W.O.P.R.

ul. Jeziorna 2
02-911 Warszawa

5.

T.K.K.F. Ognisko "WODNIK"

ul. Dubois 9
00-182 Warszawa

6.

Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie

ul. Zaruskiego 12
00-468 Warszawa

7.

Yacht Klub Polski

ul. Wał Miedzeszyński 337
03-989 Warszawa

8.

P.T.T.K. Warszawski Klub Wodniaków

ul. Wał Miedzeszyński 295
03-994 Warszawa

9.

Wojskowy Klub Sportowy "Zegrze"

ul. Groszkowskiego 8, 05-131 Zegrze
www.wkszegrze.com.pl klub@wkszegrze.com.pl
tel. 605-418-152

10.

Klub Żeglarski Pałacu Młodzieży

pl. Defilad 1
00-901 Warszawa

11.

Klub Sportów Wodnych "ACADEMIA NAUTICA"

ul. Lenza 35 m. 5
02-956 Warszawa

12.

Jacht Klub Marynarki Wojennej "KOTWICA" Filia ATOL

ul. 11 Listopada 17/19
03-446 Warszawa

13.

Klub Motorowodny PTTK "MORKA"

ul. Kopernika 4
09-407 Płock

14.

Harcerski Ośrodek Wodny-Chorągiew Stołeczna

ul. Srebrna 10 m. 29
00-810 Warszawa

15.

Jacht Klub Politechniki Warszawskiej

ul. Kochanowskiego 4 m. 78
01-864 Warszawa

16.

Legionowskie W.O.P.R.

ul.Warszawska 39B
05-130 Zegrze Płd.

17.

Środowiskowe Warszawskie W.O.P.R.

ul. Pytlasińskiego 17
00-777 Warszawa

18.

Piaseczyńskie W.O.P.R.

ul. Polna 1a
05-500 Piaseczno

19.

Stowarzyszenie Żeglarskie "Flauta"

ul. Drogistów 20a
04-444 Warszawa

20.

Powiatowe W.O.P.R. Białobrzegi

ul. Krakowska 27
26-800 Białobrzegi

21.

Lekarski Klub Żeglarski "Bocianie Gniazdo"

ul.Konrada Viehta 86
26-617 Radom

22.

"HAWAJE WARSZAWA" Szkolenia - imprezy sportowe
i artystyczne

ul. Hawajska 8 m. 44
02-776 Warszawa

23.

TRAWERS Karolina Zielińska-Wróblewska

ul. Żeglugi Wiślanej 16a/43
03-043 Warszawa

24.

NEW IDEA

al. Stanów Zjednoczonych 51
04-028 Warszawa

25.

Nowodworskie WOPR

ul. Generała Berlinga 88
05-101 Nowy Dw. Maz.

26.

WOPR - OS w Ostrołęce

ul. Kurpiowska 4
07-410 Ostrołęka

27.

POMOC WODNA s.c. - Jacek Paszko

Rynia ul. Główna 45
05-137 Białobrzego k/ Zegrza

28.

OTWOCKIE W.O.P.R.

ul. Nadbrzeż 100 A
05-480 Karczew

29.

MK SPORT TEAM - Marcin Kiełbus Mariusz Kiełbus s.c.

ul. Żbikowska 36
05-820 Piastów

30.

Firma WIKARO - SPORT

ul. Belwederska 36/38 D
00-594 Warszawa

31.

BMK s.c. AKADEMIA MARINA

ul. Mangalia 3a
02-758 Warszawa

32

UKS "MOBILEK"

ul. Piłsudskiego 33
05-120 Legionowo

33

SUPER JET

ul. Kopalniana 20B/32
01-321 Warszawa

34

MKS "DWÓJKA" Warszawa

ul. Wał Miedzeszyński 397
03-942 Warszawa

35

Pro-Skippers Club

ul. Olchowa 6
05-126 Nieporęt /Kąty Wegierskie

36

ROMSTER - Roman WITANOWSKI

ul. Żeromskiego 5
81-826 Sopot

37

Klub Motorowodny Extremalni Rib S.C. nr 404

ul. Obrońców Płocka 1920r 5/28
09-402 Płock

38

MIAMI DESIGN - Marcin Koźbiał

ul. Kwiatowa 12/14/16 lok 40
00-272 Warszawa

39

Klub Motorowodny ELMARKO

ul. Obrońców Wisły 1920 r. 9
87-800 Włocławek

40

E-PROJECT NET Sp. z o.o.

ul. Rybitwy 4a lok 7
02-806 Warszawa

41

Szkoła Żeglarska "SZKWAŁ"

ul. Chrobrego 10/39
15-057 Białystok

42

Firma Bydgowski Wodniak

ul. Zbójnicka 1/54
85-794 Gydgoszcz

43

Klub Agencja Radioaktywna

ul. Rybałtów 20/50
02-886 Warszawa

44

Klub Motorowodny HORYZONT

ul. Powiśle 2
09-408 Płock

45

P.P.H.U. NUREKO

ul. Brwilno 35 F
09-400 Płock

46

Firma Usługowo-Szkoleniowa Hanna Potapowicz

ul. Celna 10
07-419 Ostrołęka

47

SPECTRA SZKOLENIA

ul. Piłsudzkiego 31 A
05-120 Legionowo

48

WATER MANIAK

ul. Cieślewskich 58
03-117 Warszawa

49

WAKE SHOP TEAM  MD WATER SPORT

ul. Wschodnia 20
05-520 Zielonka

50

SKI RIDE WARSZAWA

ul. Pancerna 15/3
03-188 Warszawa

51

SZKOLENIA TRANSPORT USŁUGI
Ryszard Maciejko

ul. Olchowa 6
82-300 Elbląg